Вже 14. ЦВК зареєструвала нових кандидатів в народні депутати

Ще чотирьох кандидатів у депутати Верховної ради України на довиборах по одномандатному виборчому округу №179 (Харківщина) зареєструвала Центральна виборча комісія сьогодні, 12 лютого, на своєму засіданні.

Таким чином, загальна кількість кандидатів сягнула чотирнадцяти.

Розглянувши заяви політичних партій разом з іншими документами щодо реєстрації кандидатів у народні депутати України в ОВО № 179 на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року та встановивши їх відповідність вимогам законодавства, сьогодні комісія зареєструвала таких кандидатів у народні депутати України:

Бондар Ірину Сергіївну (політична партія «Нові рубежі»), Захарова Валентина Євгеновича (політична партія «Блок опозиційних сил»), Коваленко Ольгу Валеріївну (політична партія «Жінки за майбутнє» Всеукраїнське політичне об’єднання) та Найду Ігоря Володимировича (політична партія «Українці разом»).

Нагадаємо, що раніше Центральна виборча комісія вже зареєструвала десятьох кандидатів у народні депутати України, а саме:  Ігоря Швайку, Сергія Кошулька, Галину Хархаліс, Дениса Шейбута, Вікторію Алєксєйчук, Олександра Діденка, Тетяну Єгорову-Луценко, Каміля Кирпичева, Кирила Оксеня, Ігоря Федоренка.

Як відомо, у липні 2019 року на позачергових парламентських виборах на 179 окрузі переміг представник «Слуги народу» Олексій Кучер. 5 листопада президент призначив його головою Харківської облдержадміністрації, внаслідок чого депутат склав свої повноваження. Тоді Центрвиборчком оголосив про призначення проміжних виборів на окрузі на 15 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *