Двоє депутатів хочуть повернути до Верховної ради російську мову

Народні депутати від «Слуги народу» Максим Бужанський та від «Опозиційної платформи – «За життя»» Олег Волошин зареєстрували у парламенті законопроект «Про внесення змін до Регламенту Верховної ради України стосовно мови роботи» №3084.

Про це повідомляє gazeta.ua.

Обранці пропонують у статті Регламенту, що стосується місця проведення та мови ведення засідань Верховної ради встановити, що мовою роботи посадових осіб Верховної ради, на яких поширюється дія закону «Про державну службу», є державна мова. Текст законопроекту вже оприлюднили на сайті парламенту.

Крім того, депутати пропонують встановити, що відповідно до статті 10 Конституції України в роботі Верховної ради може використовуватися російська та інші мови національних меншин України.

Якщо зміни набудуть чинності, депутати та інші особи, що не підпадають під дію закону про «Державну службу», зможуть виступати на засіданнях Верховної ради та на парламентських слуханнях російською та іншими мовами меншин.

3 коментарі

  1. Шановні депутати. Ви вже «досягли» економічного росту народу України. Ви вже все зробили – знизили ціни на газ, купуєте електрику в агресора за поправками геруса, а тепер вам треба вирішити питання мови . Хто ви ? Росіяни чи українці . Чиї інтереси ви відстоїте. Скільки вам платить ворог за такі законопроекти? Чи не соромно вам? !!!

  2. Ви,що геть здуріли – мова це наша зброя, це повинен знати кожний Украінец.

  3. Ви,що геть здуріли,МОВА-це наша зброя.Це повинен знати кожен УКРАИНЕЦ. А ви геть з Украини, ви запроданці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *