Дніпропетровська облрада списала майже мільйон гривень на воланчики для бадмінтону – розслідування

У Дніпропетровській облраді у Святослава Олійника списують майже мільйон гривень на закупівлю… воланчиків. Спортивний інвентар призначений для «обласної школи з бадмінтону», про яку ніхто і ніколи не чув.

Про це повідомляє «Наше Місто».

Комунальний заклад Дніпропетровської облради щорічно витрачає понад мільйон бюджетних гривень на закупівлю воланчиків для гри в бадмінтон. Такі феєричні витрати невідомого ні містянам ні спортсменам закладу – «Дитячо-юнацької спортивної школи з бадмінтону» обласної ради» виявили журналісти Дніпро TV.

Останній тендер був в травні. Школа придбала 13 000 воланчиків за більш, ніж 800 тисяч гривень.

У цього нібито обласного спортивного закладу немає сайту, зазначені телефони не відповідають.

Юридична адреса обласної школи – Дніпро, пр.Поля, 2, де власне і знаходиться будівля обласної ради, якою керує Святослав Олійник. Дивний збіг: сам пан Олійник не тільки голова облради, а й президент обласної Федерації бадмінтону. Шанувальником бадмінтону також вважається протеже Олійника – депутат від «Слуги народу» Кирило Нестеренко.

Журналісти встановили: про дитячо-юнацьку спортивну школу з бадмінтону обласної ради в спортивних колах Дніпра і регіону ніхто не знає. Скільки дітей та юнаків можуть там займатися, як потрапити на навчання в школу – з’ясувати неможливо.

Втім, міфічна обласна школа з бадмінтону, про яку ніхто не чув, зараз збирається придбати 13 тисяч (!) воланчиків, витративши на це більше 800 тисяч бюджетних гривень.

Нагадаємо, ці вражаючі витрати невідомий заклад, підпорядкований обласній владі на чолі з паном Олійником, проводить під час складної кризи. Коли регіональні медики ще місяць тому не могли отримати надбавки за боротьбу з коронавірусом, а обласні установи медицини страждають від недофінансування.

«Схоже на те, що під виглядом закупівель для невідомої «школи з бадмінтону» обласна влада знову цинічно «розпилює» гроші за часів корона-кризи. Як це вже було із закупівлею антисептиків, які обласні чиновники від медицини – підлеглі губернатора Бондаренка – купили в три рази (!) дорожче, ніж пропонує виробник. Або коли в облраді у Олійника витрачали мільйони на непотрібні сувеніри і коштовний годинник. А медикам запропонували почекати грошей від держави. Тому не виключено, що корисну ідею – вчити дітей і юнаків бадмінтону – корисливі обласні чиновники перетворили на ще одне джерело заробітку» – пишуть журналісти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *