До науковця, який був співорганізатором акції проти призначення Шкарлета міністром, приходили з СБУ

Український науковець і блогер Антон Сененко, який був співорганізатором акції протесту проти новопризначеного в.о. міністра освіти й науки Сергія Шкарлета, заявив, що до нього приходили зі Служби безпеки України.

Про це він написав у Facebook.

«Ну що, друзі, сьогодні до мене в Інститут приходив куратор з СБУ. Поспілкуватися про акцію протесту, що відбулася минулого четверга, проти вчора призначеного міністра. Тобто прийшов не минулої п’ятниці, не в понеділок, а на наступний день після призначення», — повідомив Сененко.

Він припускає, що подібні візити СБУ відбудуться і до інших учасників акції.

Науковець розповів, що куратора цікавило те, хто організував акцію проти Шкарлета, чи платили її учасникам та хто ще відвідав її з Інституту фізики НАН України, де працює Сененко.

«Також було питання про те, чому я вирішив прийти на акцію протесту проти… за всю розмову він жодного разу не назвав прізвище нового міністра… Було й дуже дивне питання — для мене основним є наука чи… оце усе …(не знаю, що малось на увазі)», — написав Сененко.

Також він додав, що сам куратор сказав, що «вони перевіряють інформацію про акцію протесту і чи немає там складу злочину».

«…вся ця ситуація — безвідносно до того, про що ми розмовляли, що мене запитували та що я відповідав — є жахливою сама по собі. Сам факт, що у Службі безпеки люди витрачають час на мою скромну персону свідчить про те, що щось в державі точно перескочило не на ті рейки», — підсумував науковець.

25 червня 2020 року Кабінет міністрів призначив виконувачем обов’язків міністра освіти і науки ректора Чернігівського національного технічного університету Сергія Шкарлета. Раніше освітній комітет Верховної Ради не підтримав кандидатуру Шкарлета на посаду міністра.

Ну що, друзі, сьогодні до мене в Інститут приходив куратор з СБУ.Поспілкуватися про акцію протесту, що відбулася…

Опубліковано Anton Senenko Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *