ЗСУ обіцяють дати належну відсіч у разі провокацій з боку проросійських бойовиків на Донбасі

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак закликає не піддаватися на інформаційні провокації і гібридні прояви паніки у зв’язку з домовленостями про всеосяжне припинення вогню на лінії розмежування сторін на Донбасі з 27 липня.

Така інформація з’явилася на сторінці Генштабу ЗСУ у Facebook.

«Другий день поспіль працюю в районі проведення операції Об’єднаних сил і задоволений перебігом підготовки до повного та всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування», – йдеться в заяві Хомчака.

Головнокомандувач ЗСУ ще раз наголосив, що заходи повного і всеосяжного припинення вогню не позбавляють військовослужбовців, у разі порушення домовленостей противником, права діяти відповідно до норм міжнародного права і національного законодавства України в разі не лише наступальних, але і провокаційних дій, проведення диверсійно-розвідувальних операцій і створення загрози життю та здоров’ю військовослужбовців, цивільного населення, пошкодження або знищення інфраструктури.

У цьому контексті Хомчак нагадав, що Збройні сили України готові дати належну відсіч противнику в разі порушення домовленостей, для цього створено відповідні додаткові резерви.

«Закликаю не піддаватися на керовані провокації, гібридні прояви паніки, зберігати спокій і об’єднуватися навколо свого війська і своїх захисників. Збройні сили України завжди будуть вірними присязі українському народу і, сподіваюся, що ця масштабна фундаментальна спроба забезпечити глобальне перемир’я дасть можливість нашим політикам і дипломатам, зміцнюючи обороноздатність держави, рухатися далі для досягнення довгоочікуваного миру», – йдеться у заяві Хомчака.

Нагадуємо, Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на сході України досягла угоди про те, що з 00:01 27 липня 2020 року мають дотримуватися режиму повного і всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування сторін на Донбасі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *