Київське «Динамо» показало свій стадіон, на якому «горить» трава

«ФК «Динамо» Київ прийняв рішення випалити траву на своєму домашньому полі, щоб вона краще росла в наступному сезоні. Ми дотримуємося старої доброї традиції палити сухостій, покладаємо на цей процес великі надії і рекомендуємо зробити те ж на стадіонах «Олімпійський» і «Арена–Львів»».

Допис такого змісту з’явився  на сторінці ФК «Динамо» (Київ) у Facebook сьогодні, 6 травня.

Щоправда, лякатися уболівальникам футболу немає чого. Таким чином керівництво клубу просто вирішило привернути увагу до проблеми польових та лісових пожеж.

«Правда маячня? Ми теж так думаємо!» – сказано далі в повідомленні.

«У такий спосіб ми хочемо привернути увагу до підпалів на полях значно більших за футбольні. За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, з початку року в Україні сталося більше 12 тисяч пожеж в екосистемах. Через випалювання сухостою гинуть люди, живцем згоряють тисячі тварин і знищуються кілометри площин. На думку лікарів, наслідки підпалів можуть спричиняти легеневі захворювання, яких усьому світу зараз і так вистачає», – пояснили в клубі.

«Динамо» закликало українців відмовитися від згубної традиції, а про всі підпали повідомляти в поліцію.

Клуб опублікував змонтовані фотографії того, як могли б виглядати стадіони, якби на них палили траву.

ФК «Динамо» Київ прийняв рішення випалити траву на своєму домашньому полі, аби вона краще росла у наступному сезоні. Ми…

Опубліковано FC Dynamo Kyiv Середа, 6 травня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *