Київський супермаркет продає російську цибулю, та ще й дуже дорого

Користувачі соцмереж обурилися появою російської цибулі на прилавках в одному з київських супермаркетів.

Знімки, на яких відображена продукція з Росії, як повідомляє «Главком», розмістила на своїй сторінці в Facebook музичний продюсер Олена Мозгова.

За її словами, фотографії були зроблені 1 травня в одному з магазинів мережі Fozzy. У своєму пості Мозгова також зазначила, що виявила в магазині моркву з Ізраїлю і капусту з Італії, однак ці овочі привернули меншу увага коментаторів.

Так, деякі з користувачів здивувалися тому, що в магазині все ще можна знайти овочі, привезені з Росії. «Ми ж начебто не торгуємо з агресором?» – написала одна з користувачів. Вона також зазначила, що російську цибулю продають за дуже високою ціною.

Інші коментатори обурилися тим, що в українських магазинах продовжують продавати імпортні продукти, в той час як місцеві фермери змушені викидати свою продукцію через її незатребуваність. «Це якийсь жах! Це що – програма знищення фермерства?» – поцікавився ще один юзер.  

Цибуля з раші, морква з Ізраїля, капуста з Італії …

Опубліковано Olena Mozgova Субота, 2 травня 2020 р.

1 коментар

  1. Fozzy Group принадлежит Владимиру Костельману, Олегу Сотникову и Роману Чигирю.

    Кроме продуктовых ритейлеров, в состав холдинга Fozzy Group входят также сеть аптек “Біла ромашка” и торговая сеть ringoo,

    Просто не чистоплотность и опять коррупция налицо при закупки импорта сезонных продуктов, а не от фермеров Украины. Кто-то отвечает за такое явление и дороговизну на среднестатистический кошелёк да и во время карантина?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *