Корнієнко зізнався, що назвав «корабельною сосною» не Аллахвердієву, а іншу жінку-політика

Глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко вибачився перед колегою по фракції Іриною Аллахвердієву та розповів, що обговорював не тільки Аллахвердієву, а й Тетяну Домбровську, яку в «Слузі народу» розглядають кандидатом на посаду мера Миколаєва.

Про це він заявив у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook.

«Хочу звернутися до пані Ірини Аллахвердієвої із проханням прийняти мої вибачення за ту першу невелику коротку частину розмови, де я з Арахамією обговорюю свої враження від її вроди, краси, але в абсолютно неприйнятній формі. Шановна Ірино, я не мав нічого поганого на думці, це були мої щирі враження від того як ви виглядаєте, яким чином ви до цього прийшли…

Щодо іншої більшої частини розмови, яка породила масові цитування і меми. Хочу запевнити, що це були мої думки не про Аллахвердієву. Я обговорював іншу людину і та ситуація навколо Ірини, яка сталася в медіа, є абсолютно недоречною.

Я обговорював місцевого політика і можливого кандидата в мери (Миколаєва – ред.) від партії «Слуги народу» пані Тетяну Домбровську. Я познайомився з нею напередодні і вона мене вразила своїм запалом, енергією і я розумію, що вона могла би бути гідним кандидатом від «Слуги народу» – зазначив Корнієнко.

Тетяна Домбровська

За словами Корнієнка, форму свого захоплення він вибрав невдалу, неоднозначну і місцями образливу, яку можуть сприйняти як сексизм. Він вибачився перед Домбровською та закликав її брати участь у праймеріз партії.

При цьому він зазначив, що розуміє, що після його висловлювань Домбровська може відмовитися.

Також він відмовився від своїх слів щодо того, що відео змонтоване.

Корнієнко вибачився перед усіма виборцями «Слуги народу» і перед усіма, кого образив своїми словами. Він зазначив, що ця ситуація стане для нього уроком.

Нагадаємо, що 23 червня в інтернеті розповсюдили відеоролик, де глава партії «Слуга народу» та керівник фракції, народні депутати Олександр Корнієнко і Давид Арахамія обговорили свою колегу Ірину Аллахвердієву перед початком прес-конференції в Миколаєві.

спробую поставити крапки у історіі із моїми недоречними розмовами.

Опубліковано Олександр Корнієнко Середа, 24 червня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *