«Немає бажання складати протокол». Патрульний пробачив водієві-порушнику, коли дізнався, що за кермом «Слуга народу»

Працівника Патрульної поліції України звинуватили у тому, що він при зупинці автомобіля за відсутність номерного знака відмовився складати протокол, побачивши за кермом народного депутата України від партії «Слуга народу» Олександра Куніцького.

Відповідний відеоролик із розмовою правоохоронця та водія опублікував київський активіст Олексій Павловський на своїй сторінці у Facebook.

«Інспектор зупинив автомобіль без номерного знаку. За кермом був народний депутат Олександр Куніцький. При зупинці водій спитав причину зупинки, йому її повідомили, на що він відповів – давайте складати матеріали. Але патрульний запевнив народного депутата України, що у нього немає такого бажання», – написав активіст.

Зокрема, на відео також було чутно, як патрульний посеред розмови сказав водію: «Щасливої дороги», бажаючи закінчити спілкування, а ще – «Я ж не бачив, що це саме ви їдете».

Інспектор Патрульна поліція України при зупинці автомобіля за порушення відмовився складати постанову, тому що водій народний депутатІнспектор зупинив автомобіль без номерного знаку за кермом був народний депутат Олександр Куніцький. При зупинці водій спитав, причину зупинки, йому її повідомили, на що він відповів – давайте складати матеріли, але патрульний запевнив народного депутата України, що у нього немає такого бажання. Вбив вислів патрульного в кінці відео; я ж не бачив що це саме ви їдете…..

Опубліковано Алексеєм Павловским Середа, 27 травня 2020 р.

1 коментар

  1. До каких пор таким как куницкий будет все сходить с рук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *