Організатора збиття літака Іл-76 ліквідували українські спецслужби – речник МВС

Ліквідація одного з ватажків «Луганської народної республіки» Олега Анащенка у 2017 році стала результатом операції українських спецслужб. Анащенко був причетний до катастрофи літака Іл-76 під Луганськом, в результаті якої загинули 49 військових.

Про це у Facebook повідомив спікер Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

За його словами, українська сторона помстилася за загибель 9 членів екіпажу і 40 десантників під луганським аеропортом.

«4 лютого 2017 року у Луганську в результаті операції українських спецслужб із залученням армійських спецназівців було знищено керованим вибухом полковник терористичних НЗФ Олега Анащенка, начальника управління так званої «народної міліції ЛНР». Саме цей зрадник в червні 2014 року командував усією ППО у луганських терористів і був безпосереднім організатором, на жаль, вдалого полювання на наш транспортник», – зазначив Шевченко.

Сьогодні багато хто згадував у скорботі трагічну загибель у збитому транспортнику Іл-76 під аеропортом Луганська 49…

Опубліковано Artem Shevchenko Неділя, 14 червня 2020 р.

Нагадаємо, у лютому 2017 року в окупованому Луганську підірвали автомобіль, в машині знаходилися Анащенко і ще один чоловік, обидва вони загинули.

Тоді бойовики звинуватили в ліквідації Анащенка «українських диверсантів», проте причетність українських військових сьогодні фактично вперше підтвердилася.

Катастрофа Іл-76 сталася о 00:51 14 червня 2014 року при заході на посадку в районі луганського аеропорту. Літак був збитий незаконними збройними формуваннями. Він мав доставити військових для захисту аеропорту від бойовиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *