Понад два мільйони жителів планети захворіли на коронавірус

Кількість випадків зараження коронавірусом у світі перевищила 2 мільйони, від інфекції померли понад 126 тисяч осіб.

Про це повідомляє сервіс Worldometers, який відстежує поширення Covid-19.

Найбільше заражених у Сполучених Штатах Америки. Згідно з останніми даними, кількість інфікованих у країні перевищила 614 тисяч осіб. За добу коронавірус підтвердили у понад 15 тисяч громадян.

В Іспанії коронавірусом інфікувалися 174 тисяч громадян. Зростання нових випадків заражень і смертей від вірусу в Іспанії сповільнюється кілька днів поспіль. За добу в країні зафіксували 2442 випадки Covid-19 і 300 смертей від інфекції.

Ситуація з коронавірусом в Італії теж частково стабілізувалася. Наразі відомо про 162,4 тисяч випадків коронавірусу в країні. Щоденний приріст нових випадків також знижується. За день Covid-19 виявили у 2972 італійців. Тим не менш, в Італія все ще висока смертність від вірусу. Так, за добу коронавірус забрав життя ще 602 осіб.

У Франції за останню добу від коронавірусу померли 762 людини. Таким чином, загальна кількість жертв коронавірусу в країні досягла 15 748. Загалом коронавірус у Франції підтверджено у понад 103 тисяч людей. У реанімації перебувають 6730 осіб, їх число за добу скоротилося на 91.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *