Фото – «РБК-Україна»

«Приватбанк» подав новий позов на 5,5 мільярдів доларів проти Коломойського і Боголюбова

Приватбанк подав новий позов проти колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на 5,5 мільярдів доларів.

Про це повідомляє «Суспільне».

«Приватбанк нещодавно подав новий позов до суду Кіпру з метою відшкодування збитків у розмірі 5,5 мільярдів доларів США у зв’язку зі схемами, які мають усі ознаки шахрайства і відмивання коштів та які, як вважає Банк, було реалізовано його колишніми власниками – паном Ігорем Коломойським та паном Генадієм Боголюбовим, одним із колишніх посадових осіб – Тімуром Новіковим, та двома кіпрськими компаніями – PrimeCap (Cyprus) Limited та Duxton Holdings Limited», – повідомили у прес-службі банку.

Зокрема, позов стосується двох транзакцій, у період між 2013 та 2016 роками на рахунок компаній, які належали або контролювалися Коломойським та Боголюбовим.

«Такі трансакції включали схему, за якою 2,34 мільярда доларів США були направлені кіпрській компанії, пов’язаній із колишніми власниками Банку – Duxton Holdings Limited, шляхом перерахування траншами по 30 мільйонів доларів США протягом чотирьох місяців у 2013 році», – пояснили в банку.

Позов є частиною вимог до колишніх власників банку на загальну суму понад 10 мільярдів доларів, що розглядаються в Англії, на Кіпрі, у США та Ізраїлі.

Фото – «РБК-Україна»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *