Рейтинги Зеленського та «Слуги народу» продовжують падати

Станом на середину лютого рейтинги президента України Володимира Зеленського та партії монобільшості «Слуга народу» стали меншими, ніж раніше і складають 40,1 та 36,4 відсотки відповідно.

Про це стало відомо після оприлюднення результатів соціологічного дослідження Центру Разумкова.

Так, за даними соціологів, за Володимира Зеленського нині на виборах Президента України проголосували б 40,1% опитуваних. Далі йдуть Юрій Бойко – 15,3%, Петро Порошенко – 13,5%, Юлія Тимошенко – 10,2% та Ігор Смешко – 4,2%.

Що стосується рейтингу політичних партій, то «Слугу народу» на виборах до Верховної ради готові підтримати 36,4%, хоча ще місяць тому цей показник складав 45,4%. Також, якби вибори пройшли сьогодні, до парламенту потрапили б іще три партії, які дещо додали в своїй популярності: «Опозиційна платформа – «За життя»» – 15,3%, «Європейська солідарність» – 12,6% та ВО «Батьківщина» – 10,3%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 13 по 17 лютого 2020 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *