«Слуга народу» Третьякова вважає, що «родичі загиблих на Донбасі обманюють державу заради великих грошей»

Народна депутатка від партії «Слуги народу» та глава комітету ВРУ з питань соцполітики і захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що родичі зниклих безвісти на Донбасі українців користуються своїм положенням заради отримання грошей від держави.

Про це повідомляє «OBOZREVATEL».

Відповідний ролик із її висловлюваннями опублікувало у Facebook Міжнародне громадське об’єднання учасників бойових дій «Незламні».

Так, під час відеоконференції Третьякова виступила з пропозицією «прибрати деякі пільги, щоб люди ними не зловживали». Як приклад останнього вона привела родичів українців, які вважаються зниклими безвісти на території окупованих Росією Донецької та Луганської областей.

«Знаєте, ними зловживають навіть в системі… Я дійшла до Мінських домовленостей… У нас є зниклі безвісти, і ми точно знаємо, що хлопець або дівчина загинули, що їх розстріляли, але просто ми ще не добралися до місць поховання. Відповідно і батьки, і родичі знають, що вони загинули, але не хочуть констатувати смерть своїх родичів, навіть якщо минув час і є судові рішення щодо загибелі людини… Тому що вони за це отримують гроші і великі – до 20-30 тисяч гривень на місяць. Цей економічний сенс морально розбещує людину», – заявила Третьякова.

За її словами, в українському суспільстві нібито відсутнє розуміння того, що якщо людина отримує щось від держави, то «вона забирає у того, хто платить податки».

«Людина, яка працює, отримає більше зарплат, якщо не буде пільг в трудовому кодексі», – додала парламентарійка.

Зазначимо, що на цей вислів гостро відреагували ветерани війни на Донбасі.

«Хіба за це ми воювали? Побратими! Ви тільки послухайте, що вона меле. І це глава комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та ЗАХИСТУ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ!.. Влаштовує істерику через той мізер, який держава раз через раз дає своїм захисникам», – прокоментували слова нардепки в «Незламні».

Хіба за це ми воювали?

Побратими!Ви тільки послухайте, що вона меле!!!Це Голова комітету Верховної Ради України з соціальної політики та ЗАХИСТУ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ!!!Вона договорилась до того, що треба забрати соцвиплати у родичів побратимів, загиблих атовців! «Людина трудяща – отримає більше зарплат, якщо не буде пільг у трудовому кодексі».Це шо? Це як називається? Натравлювання найманих працівників на учасників АТО?!Чого вона хоче? Конфлікту? То вона його матиме. Вона вже заявляла у жовтні 2019го:«Слід передивитися і перелік пільговиків. Якщо це був контракт, і людина свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так» Наші брати ризикують життям і здоров’ям, щоб вона роздавала такі інтервью?Влаштовує істерику через той мізер, який держава раз через раз дає своїм захисникам. Ви впевнені, що вона захистить наші права, права ветеранів?Тільки відставка і крапка.

Опубліковано Міжнародне Громадське Об'єднання Учасників Бойових Дій "Незламні". Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *