«Слуга народу» Третьякова виступила за легалізацію одностатевих шлюбів та проституції

Народний депутат від «Слуги народу», голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що виступає за легалізацію секс-індустрії і одностатевих шлюбів.

Про це вона заявила в ефірі «Громадського».

Вона підкреслила, що є «прихильницею легалізації в Україні всього, що можливо».

«Секс-індустрія – це одна з найстаріших, як кажуть, професій. Вона є, була і буде. А ті, хто її організовують, так звані сутенери, працюють в «чорній» частині спектра економіки. Вони отримують прибуток і не платять податки», – сказала вона.

На її думку, зі сфери надання інтимних послуг потрібно прибрати явища аморального характеру (приниження, елементи торгівлі людьми).

«Коли є ліцензія і коли це цивілізовано, це можна контролювати», – сказала Третьякова.

З приводу ЛГБТ-спільноти нардеп повідомила, що прайди, які влаштовують в Україні, приймаються до уваги депутатським корпусом, також це активно обговорюють в її фракції. Вона також додала, що бачить в майбутньому можливість реєстрації в Україні одностатевих шлюбів, але «це буде важкий шлях».

«Я вважаю, що перед тим, як приймати чи не приймати такі закони, потрібні дуже потужні громадські дискусії, а також потрібен матеріал, який би в ЗМІ висвітлював, що відбувається з цими людьми, скільки таких людей, у яких нетрадиційна орієнтація», – сказала нардеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *