Став депутатом – працюй. Рада відмовилася позбавляти мандата Вакарчука

Верховна Рада відмовилася припинити повноваження народного депутата від фракції «Голос» Святослава Вакарчука. Їх припинення підтримали лише 175 парламентарів.

Про це повідомляє «РБК-Україна».

Крім того, про складання повноважень оголосила і парламентарій від фракції «Батьківщина» Ольга Бєлькова. Колеги підтримали її рішення і віддали за припинення її повноважень 343 голоси.

Так, Вакарчук оголосив про свій відхід з Ради в четвер, 11 червня, зібравши представників ЗМІ в Маріїнському парку. Нардеп заявив, що його місією було привести в парламент нових професійних людей і він вважає її «частково виконаною».

Парламентарій заявив, що має намір зосередитися на «великому освітньому проекті» для молодих лідерів, а «хейтерів» закликає залишити його партію в спокої.

Однак в ЗМІ називали іншу причину відходу Вакарчука з Ради. Її озвучили неназвані джерела в «Голосі». За цією версією, у фракції вибухнули протиріччя через ініціативу щодо звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Вакарчук нібито єдиний нардеп «Голосу», який відмовився підписувати проект про відставку Авакова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *