У Житомирі знайшли застреленим відомого волонтера і учасника АТО

Знайшли застреленим бійця АТО і волонтера Олега Котенка у Житомирі вчора, 6 березня. Загиблий був колишнім розвідником, військовослужбовцем 95-ї бригади та будівельником.

Про це повідомляє пре-служба поліції.

«6 березня у Житомирський відділ поліції надійшло повідомлення про виявлення тіла чоловіка з вогнепальним пораненням в під’їзді одного з будинків обласного центру», – зазначають у повідомленні.

Правоохоронці встановили, що загиблим є приватний підприємець 1973 року народження. Поруч з тілом перебувала зареєстрована зброя, власником якої він і був.

Поліція стверджує, що було скоєно самогубство, проте мешканка Житомира Галина Ковальчук стверджує, що чоловік не вдався б до такого відчайдушного кроку.

«Олег Котенко. Людина. Розвідник. Волонтер. Будівельник. Друг, якого сьогодні не стало. Ти нескінченно хоробрий, сильний і чесний. Нічого собі, все – людям. Ти безмежно любив свою сім’ю, своїх дівчаток і роботу, від якої горіли очі. Ти надихав і завжди мав мільйони планів і задумів. Немає слів. Все. У випадковості не вірю, не вірю», – написала Галина Ковальчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *