У Медведчука підтвердили, що його дружина – власниця частки телеканалів «1+1» та «ТЕТ»

Ряд ЗМІ звернулись до прес-служби лідера ОПЗЖ та кума російського президента Володимира Путіна Віктора Медведчука за коментарем з приводу даних, внесених ним до декларації і які стосуються володіння його дружиною, Оксаною Марченко, фірмами, пов’язаними з телеканалом «1+1».

Про це повідомляє «Прямий».

Адвокат Ігор Кириленко, який представляє інтереси Віктора Медведчука, повідомив з цього приводу наступне.

«Товариство з обмеженою відповідальністю «Інвестиційна компанія «Гармонія», власником якого до березня 2016 року був Віктор Медведчук, а в березні 2016-го стала Оксана Марченко, в січні 2012 року придбало за ліцензією Національного банку України 100% акцій кіпрської компанії «Бересінтіо Інвестментс Лтд».

У лютому 2012 року компанія «Бересінтіо Інвестментс Лтд» купила у компанії «Інвесіс Інвестментс Лтд» 100% акцій компанії «Ларома Венчуріз Лтд», яка володіла і продовжує володіти по сьогоднішній день 33,33% акцій компанії «Болвік Венчуріз Лтд». А компанія «Болвік Венчуріз Лтд» володіє 49,999% акцій компанії «Алстром Бізнес Корп.», яка, своєю чергою, володіє частками телеканалу «1+1» і телеканалу «ТЕТ».

Надалі власником 100% акцій компанії «Ларома Венчуріз Лтд» стала компанія «Селкорівія Венчерс Лтд», яка належить Оксані Марченко», – пояснив адвокат.

Кириленко підсумував, що, виходячи з викладеного, Оксана Марченко володіє 8,22% акцій телеканалу «1+1» і 8,17% акцій телеканалу «ТЕТ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *