Шмигаль переплутав радянсько-німецьку війну з Другою світовою

Сьогодні, у День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зробив дивну заяву про те, що Друга світова війна увірвалась до кожної української оселі 22 червня 1941 року.

Про це повідомляє «Прямий».

«Цього дня Друга світова війна увірвалася до кожної української оселі. Нашу рідну землю перетворили на поле бою між двома тоталітарними режимами, внаслідок чого загинули майже 10 мільйонів українців. Це — жахливі цифри», – написав Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

Цей допис розкритикували користувачі соцмережі, які нагадали очільнику уряду, що Друга світова війна почалася 1 вересня 1939 року, саме в цей день війна прийшла на нинішні українські території. Після цього Шмигаль додав до свого посту, що «саме у червні 1941 вона стала трагедією для ВСІХ українців та на ВСІЙ території України».

Зазначимо, 22 червня є важливою датою в офіційному російському наративі, де ця дата є початком Великої вітчизняної війни, яку у Кремлі наполегливо намагаються відокремити від 1 вересня 1939 року, коли СРСР і гітлерівська Німеччина були близькими союзниками. Саме ці дві країни виступили ініціаторами Другої світової війни.

Цього дня Друга світова війна увірвалася до кожної української оселі. Нашу рідну землю перетворили на поле бою між двома…

Опубліковано Денис Шмигаль Понеділок, 22 червня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *