Янукович придбав будинок у підмосковній Барвисі за 52 мільйони доларів

Експрезидент-утікач Віктор Янукович купив будинок у підмосковному селищі Барвиха, який славиться елітною нерухомістю.

Як розповів в інтерв’ю «Новой газете» російський політтехнолог Вадим Самодуров, будинок обійшовся Януковичу в 52 мільйони доларів.

«Янукович оселився в районі Барвихи. Кажуть, що він не торгуючись, купив будинок за 52 мільйони доларів», – зазначив Самодуров.

За його словами, в цьому ж районі осіли деякі члени сім’ї колишнього президента України.

«Експрем’єр Микола Азаров живе на Рубльовці, в Петрово-Дальньому. Не знаю, чи орендує він, чи купив там землю і нерухомість, але знаю, що члени його сім’ї купували землю і ділянки в селищі Жуковка. У мене багато друзів живе в цьому районі, і, за чутками, тут осіла достатня кількість колишніх українських «топів». Деякі, наскільки мені відомо, живуть у Криму, наприклад, Сергій Арбузов», – стверджує політтехнолог.

Водночас він додав, що не застосовував би до цих людей термін «уряд у вигнанні».

«Ніхто їх не виганяв, і вони не намагалися боротися ні за свою країну, ні за свої ідеї, ні за свій народ. Янукович і його наближені боягузливо втекли. У них немає морального права називатися «урядом» і говорити про якісь високі матерії, тому що вони дезертири, які зрадили довіру своїх громадян, кинули країну в найкритичніший момент і прирекли її на хаос. Їхні дії призвели до тисяч жертв, зокрема тих, хто загинув на Донбасі», – вважає Самодуров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *