«Я до Колі». Ресторан «Слуги народу» Тищенка продовжує працювати для VIP-клієнтів під час карантину

Ресторан, який приписують скандальному депутату від «Слуги народу» Миколі Тищенку, продовжує працювати для VIP-клієнтів, попри заборону через карантин.

Про це йдеться у новому випуску програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Журналісти зафіксували, як елітний ресторан «Велюр» в центрі Києва відвідують гості, серед яких були помічені нардеп Антон Яценко, депутат і колишній сценарист Кварталу 95 Олександр Кабанов, менеджер Метінвесту Віталій Кисіль, перший заступник голови Офісу президента і екс-продюсер Кварталу 95 Сергій Трофимов, депутат Ігор Негулевський та інші.

При цьому в самому ресторані на спробу журналіста замовити столик відповіли, що не працюють.

Депутат Яценко на питання, що він робив в ресторані «Велюр», відповів, що не був там. А депутат Кабанов зізнався, що просто заїжджав до Тищенка. «Я ж у Колі був. Це Тищенко. Це ж його ресторан», – сказав він.

Цікаво, що сам Тищенко заперечує, що він власник ресторану «Велюр».

На питання журналіста, що там робили народні депутати, Тищенко сказав: «Це питання не до мене». На слова журналіста, що Тищенко є власником цього ресторану, нардеп відповів: «Здрастє».

«В ресторан приїжджають депутати, «решали», бізнесмени, екс-регіонали. У ресторані щось святкують… Ресторан працює. Не для всіх. Для віп-персон. Для «своїх». Для таких «своїх», що за годину туди заходить з десяток людей. І це в той час, коли весь адекватний ресторанний бізнес закритий на карантин. Хтось зазнає великих збитків, хтось вже втратив бізнес», – пише журналістка Анастасія Усенко на своїй сторінці в Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *