Батько Зеленського зізнався, що регулярно дивився «112 Україна», «NewsOne» и «ZIK»

Батько президента України Володимира Зеленського Олександр Зеленський заявив виданню «Страна», що раніше дивився телеканали «112 Україна», «NewsOne» і «ZIK», які припинили мовлення через санкції.

«Було. Зараз – менше, перестав. Я зараз дивлюся «Україна 24» і «Україна». Може, я упереджено кажу, я батько, завжди переживаю за сина. Ну, я ці канали вже не дивлюся, напевно, місяці три, чотири . Мене влаштовує «Україна», «Україна 24», «СТБ» дуже люблю, «ICTV», багато каналів», – розповів Зеленський.

На питання, чи не вважає він введені обмеження «тиском на свободу слова», батько Зеленського відповів, що «нічого не оцінює і займається своєю справою».

«Я батько. Я в своїх справах трошки розбираюся і люблю свою роботу. Я не знаю, який тиск, але є ж межа. Так, як його поливають, – в жодній країні такого немає. Мені так здається, може бути, я помиляюся. Мені прикро, що в нашій країні замість того, щоб один одного підтримувати, щоб витягувати цю країну, щоб зробити її більш багатою, допомагати, один бруд ллється. Я не займаюся цим, мені приносять, надсилають мені. Я цим не займаюся, але є дуже багато прихильників мого сина, вони за нього турбуються і переживають, вони мені висилають. Ви хотіли мою думку дізнатися, я вам відповів», – заявив він.

Батько Зеленського зазначив, що теж заборонив би телеканали, риторика яких не відповідає дійсності.

«От кажуть, корупція збільшилася в шість разів. А дивишся міжнародні результати – на три сходинки піднялася», – підсумував він.

Олександр Зеленський – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інформатики та прикладного програмного забезпечення Криворізького університету економіки і технологій.

Як відомо, 2 лютого Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти народного депутата від «Опозиційною платформи – За життя» Тараса Козака та телеканалів, що йому належать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *