Британія виявила готовність перекинути в Україну 600 своїх військових, щоб зупинити російське вторгнення – ЗМІ

У Британії створили оперативну групу спецпризначенців, яку можуть відправити в Україну через небезпеку вторгнення Росії на територію нашої країни. Йдеться про щонайменше 600 британських військовослужбовців.

Про це у неділю, 14 листопада, повідомило видання «The Mirror» із посиланням на власні джерела. Як зазначив співрозмовник журналістів, військових уже попередили про можливе відправлення в Україну «в дуже стислий термін».

Це представники спецназу SAS (Special Air Service – Спеціальна повітряна служба), медичні працівники, зв’язківці та інженери. Крім того, до групи ввійдуть близько 400 десантників 16 повітряно-штурмової бригади. Її база розташована в місті Олдершот. Усі вони готові до екстреного відправлення до нашої держави, якщо це знадобиться.

За інформацією, отриманою виданням, підготовка розпочалася відразу після того, як глави оборонних відомств країни та MI-6 (Секретна розвідувальна служба Міністерства закордонних справ Британії) повідомили, що російський президент Володимир Путін становить для Заходу та України «явну та реальну небезпеку».

Зі свого боку генерал Нік Картер – високопоставлений військовий офіцер Великої Британії зазначив, що на сьогодні є ризик виникнення «випадкової», але найбільшої війни між Російською Федерацією та Заходом. За його словами, цей ризик найбільший із тих, що будь-коли існували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *