«Говорити бруд про Єрмака – державна зрада» – «Слуга народу» Тищенко

Депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко вважає, що висловлювати критику на адресу глави Офісу президента Андрія Єрмака є державною зрадою.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Прямий», коментуючи розслідування Bellingcat про зрив спецоперації із затримання «вагнерівців».

У нардепа запитали, як так вийшло, що Bellingcat має дані, яких немає у Тимчасової слідчої комісії. На що він відповів: «ТСК чітко встановило, що наказів не було, тому треба довіряти саме професійній інформації з джерел, що надходять від народних депутатів, і саме Мар’яна Безугла дала вже свою оцінку та висновок роботи ТСК».

За словами Тищенка, державна позиція — орієнтуватися на рішення ТСК, а решта — «плітки», «думки», «російська провокація» та «жахлива стратегія щодо руйнування демократії України».

На запитання чи мав право Андрій Єрмак давати накази щодо спецоперації, він заявив: «Дивіться, я Єрмака знаю понад 30 років. Він патріот, він людина на 300% українець, я знаю його, як він думає, про що він мріє. І говорити про нього бруд — я вважаю, що це вже державна зрада».

Він також додав, що операція із затримання бойовиків із ПВК Вагнера — це не спецоперація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *