Лерос оприлюднив відео, на якому людина, схожа на Лещенка, «нюхає кокс»

У мережі з’явилося відео, як чоловік, схожий на члена Наглядової ради «Укрзалізниці» Сергія Лещенка, нібито вдихає невідому речовину.

Відео оприлюднив народний депутат Гео Лерос, який неодноразово вступав з Лещенком у публічні суперечки.

«Наразі розкрито таємницю «брєднєй» Сергія Лещенка. Мені вже підтвердили, що відео не фейк. P.S. Нагадаю, ця розвага спільна у Єрмака, Зеленського та його оточення», – написав Лерос під відео, яке оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

Сергій Лещенко відреагував на допис Лероса, запевнивши, що відео – фейк.

«Шок! Сенсація! На анонімних телеграм-каналах вийшло відео, де я щось нюхаю, імовірно, кокс. Із цього приводу маю декілька питань та зауважень:

Перше. Чому це вийшло на анонімних телеграм-каналах, а не у «Свободі Слова Савіка Шустера» на ТРК «Україна»? Демократія так демократія.

Друге. Якщо підписуєте, що це червень, то одягайте мене у футболку або сорочку, а не у шерстяний піджак та шерстяну світлу водолазку. Я їх ношу в холоди.

Третє. Домалюйте ще обручку на правій руці. Я її ніколи не знімаю, а на «відео» чомусь немає.

Четверте. Підтверджую, що найкращий кокс із Авдіівського коксохіма Ріната Ахметова.

Показово, що це відео поширив цілий народний депутат Гео Лерос. Це добре, бо це дає можливість оцінити правдивість всіх інших його викриттів. Ну і канал «Прямий», як же без нього. Наркотики – це фішка цього ТБ-каналу ще із президентських виборів 2019 року», – відповів Лещенко.

Своєю чергою Лерос відповів на аргументи Лещенка – він знайшов у мережі декілька фото Лещенка, де той без обручки, а також сказав, що йому невідомо, коли саме відео було зняте.

Зазначимо, що відео спочатку з’явилося на анонімному Telegram-каналі. Він був створений 22 листопада і не містив більше ніяких дописів, окрім відео з чоловіком, схожим на Лещенка. Через декілька годин після появи відео на каналі, його запостив Гео Лерос на своїх сторінках у соцмережах. Очевидно, що канал був створений виключно для того, щоб оприлюднити це відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *