Лукашенко каже, що підтримає Путіна у разі його нападу на Україну

Самопроголошений глава Білорусі Олександр Лукашенко висловив свою думку щодо повномасштабного нападу РФ на Україну.

Відеозапис, де білоруський диктатор робить заяву про можливу війну на нараді Міністерства оборони Білорусі, оприлюднив білоруський провладний Telegram-канал «Пул першого».

«Вкотре наші партнери, як їх у Росії називають, наші суперники, як я сказав, вороги, намагаються «відбудувати Росію», тому вигадали тезу, що Росія нібито планує напасти на Україну. Ну, якщо планує, покладіть факти на стіл та підтвердіть цю тезу», – зазначив білоруський диктатор.

Водночас, подальші заяви невизнаного у світі глави Білорусі свідчили про те, що фактичне керівництво країни зовсім не виключає можливості збройного конфлікту між РФ та Україною і у разі його початку не планує залишатися осторонь.

«Вони (західні країни – ред.), мабуть, переживають, що у нас став менший потік мігрантів, бо використовували цих людей (ми вже бачимо) для того, щоб вирішити свої внутрішні проблеми та тримати нас у напрузі. Вони чудово розуміють: якщо тільки Україна спробує вирішити конфлікт із Росією, осторонь Білорусь не залишиться, тому білоруську армію треба стримувати, напружувати на західних рубежах», – заявив Лукашенко.

Напередодні офіційний представник Держдепартаменту Нед Прайс пообіцяв, що США без вагань діятимуть проти Росії щодо України.

Тим часом розвідка повідомляє, що Росія проводить масштабні навчання бойовиків на окупованому Донбасі.

Нагадаємо, міжнародні партнери нададуть Києву допомогу, якщо Росія наважиться на вторгнення в Україну. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов за підсумками візиту до Канади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *