Милованов назвав Тимошенко «бабусею української корупції»

Радник глави Офісу президента України Тимофій Милованов посварився з лідеркою ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко та назвав її «бабусею української корупції».

Це сталося в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV у понеділок, 24 травня.

Інцидент стався під час обговорення земельної реформи. Тоді Милованов пригадав слова екс-прем’єра Володимира Гройсмана, який називав Тимошенко «матір’ю економічної слабкості і корупції, яка знищила українську незалежність».

«Ви є не мамою, а бабусею української корупції. Це не стосується віку. Це стосується того, що ви з такими людьми, як Лазаренко і Медведчук, заклали культуру політики в Україні», — заявив він.

Водночас Тимошенко обурилась, чому «людина, яка працює на іноземні гранти», публічно її принижує тільки заради того, щоб розповісти, як добре в Україні можна продати землю.

У відповідь Милованов заявив, що українські політики 1990-х «вбивали» в голови громадян свої думку. Зокрема, установку, що українця почнуть добре жити лише після ухвалення потрібних владі законів.

У відповідь Тимошенко кілька разів сказала глядачам, що Милованов працює в Україні на іноземні гранти і відпрацьовує гроші. Крім того, вона обіцяла принести на наступний ефір докази своїх заяв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *