На утримання резиденції Зеленського в Конча-Заспі з бюджету виділять 3,5 мільйони гривень

В Офісі президента України розповіли, що державна дача в Конча-Заспі, куди переїхав президент Володимир Зеленський, обійдеться бюджету майже в 3,5 мільйони гривень.

Відповідний запит до ОП направив народний депутат від Європейської солідарності Володимир Ар’єв. Він опублікував відповідь ОП в своєму Facebook.

У 2020-му році на резиденцію витратять майже 3 мільйони 430 тисяч гривень, минулого року її утримання обійшлося бюджету в 3 мільйони 402 тисячі гривень.

За даними Держуправління справами, з червня минулого року до липня цього року резиденція президента замовила ремонт в загальній сумі на 1 мільйон 299 тисяч гривень.

Когось це шокує, хтось скаже – я так і знав. Але справи наступні, дорогі українці. Президент Зеленський, який, згідно…

Опубліковано Volodymyr Ariev Вівторок, 11 серпня 2020 р.

До президентства Володимир Зеленський був проти використання державних резиденцій і казав, що їх потрібно віддати дітям:

«Ну які табори, якісь люди, яким це дійсно потрібно. Ці резиденції – я не бачу в них взагалі ніякого сенсу», – говорив він.

Нагадаємо, 9 липня програма Схеми: Корупція в деталях повідомила, що, за їхніми даними, Володимир Зеленський користується будинком № 29 держдачі в Конча-Заспі, по сусідству з якою живуть колишні президенти, спікери і прем’єри.

Резиденція також відома як «дача Ющенка» – Віктор Ющенко жив там до 2014 року.

Пізніше 9 липня в Офісі президента заявили, що Зеленський переселився до державної резиденції Конча-Заспа через продаж будинку в селі Іванковичі Київської області. Згідно з повідомленням, президент живе там «тимчасово».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *