Померла ексміністерка освіти на науки України

У суботу, 27 жовтня, померла Любомира Мандзій, колишня директорка департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та ексвиконувачка обов’язків міністра освіти та науки України, пише «Zaxid.net».

Про смерть Любомири Мандзій повідомила Оксана Юринець у Facebook.

Журналісти дізналися, що Любомира Мандзій хворіла на онкозахворювання.

Любомирі Мандзій було 48 років, вона народилася у селі Опака, Дрогобицького району. До 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені І.Франка. Після цього стала директоркою обласного департаменту освіти і науки.

У 2019 році Любомира Мандзій була призначена на посаду заступниці міністра освіти і науки України, а згодом її призначили виконувати обов’язки міністерки. На цій посаді вона була до 25 березня 2020 року.

Співчуття з приводу смерті Любомири Мандзій висловив мер Львова Андрій Садовий. «Після важкої хвороби відійшла у вічність українська освітянка Любомира Мандзій. Пані Любомира була дуже потужними професіоналом, таких людей називають світочами науки. Нам всім дуже бракуватиме її мудрих порад та рішень», – написав Садовий на Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *