Працював на Росію і хотів захопити владу. СБУ оголосила підозру головному «антивакцинатору»

Служба безпеки України повідомила про підозру лідеру «антивакцинаторів» і заблокувала їхню всеукраїнську мережу.

Про це повідомляє «Українська правда» із посиланням на пресцентр СБУ.

СБУ повідомляє, що блокувала деструктивну діяльність антукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі. Так, зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу. За попередньою інформацією, їхні дії координували російські куратори.

16 листопада спецслужба провела низку синхронних спецоперацій одразу в декількох регіонах України, діяльність антиукраїнського угруповання припинено, наголошують в СБУ.

«Лідеру так званих «антивакцинаторів» та ще одному фігуранту провадження, громадянину РФ, повідомлено про підозру за ст. 109 Кримінального кодексу України («Дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій» -ред.).

У розпорядженні СБУ є беззаперечні докази причетності фігурантів до протиправної діяльності, в тому числі переписки, в ході яких зловмисники підшукували зброю та співучасників, які мали захоплювати владу у відповідних регіонах. Потім вони збиралися створити на території України власні територіальні громади із «власною міліцією» та «економікою».

Під час санкціонованих обшуків вилучено докази, які вказують на можливе фінансування їх діяльності представниками РФ. Тривають слідчі дії» – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці не називають імен підозрюваних, але за даними джерела «Української правди», йдеться про Остапа Стахіва та Михайла Милостивого.

3 коментарі

  1. Вы в своем уме писать этот бред? Остап выступал прежде всего за Конституцию Независимой Украины и права людей. Настоящих патриотов Украины заклеймить “антивакцинаторами” и агентами РФ, это единственное, что вы можете на данный момент. Редакция ваша гроша не стоит, выполнять политические заказы. Ганьба!!!

  2. Ви чого?? Він – захисник прав людини та конституції нашої України!!! Схаменіться, це ж бруд та неправда!

  3. А які ж саме такі докази???? Звісно, треба прибирати людей, які хотять відстоювати свої права!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *