Разом з Єрмаком і Демченком. Журналіст оприлюднив фото відпочинку Зеленського у Буковелі

Президента Володимира Зеленського в Буковелі помітили разом з головою Офісу Президента Андрієм Єрмаком та головою комітету з розвідки при президентові – Русланом Демченком.

Про це у «Facebook» повідомив головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов.

«Президент Володимир Зеленський записав привітання до Нового року у колі людей, які мають авторитет в українському суспільстві. А ось у Буковелі Зеленський перебуває у колі людей, яких він за новорічний стіл поруч із собою посадити не наважився, бо деякі з них пов’язані із Москвою, а не із захистом України», – йдеться в повідомленні.

Один з читачів «Цензор.НЕТ» надіслав фото з Буковеля 5 січня.

«Президент Зеленський у кафе, поруч із ним голова Офісу Президента Андрій Єрмак, навпроти президента – поки що не встановлена ​​нами людина. За словами наших джерел, ліворуч спиною сидить навпроти Єрмака – Руслан Демченко – голова комітету з розвідки при президентові, проросійський політик, співавтор сумнозвісних Харківських угод щодо здачі Криму Росії. Президент Зеленський незаконно призначив Демченка на посаду з порушенням закону про люстрацію. Демченко є головною сполучною ланкою між Зеленським, Єрмаком та адміністрацією Путіна, оскільки має повну довіру Кремля», – підсумував журналіст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *