У Києві поліція штурмувала елітний ресторан, який порушував карантин «вихідного дня»

На столичному Печерську спецпідрозділ поліції штурмував ресторан, який працював, порушуючи умови карантину «вихідного дня», та не впускав правоохоронців всередину.

Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

Зазначається, що один з елітних ресторанів на Набережному шосе працював, порушуючи заборону. Журналіста, який приїхав до закладу, щоб це задокументувати, вдарив один із працівників, а його знімальну групу не випускали з будівлі. У відповідь на це, журналіст викликав поліцію.

Правоохоронці, які прибули на місце, закликали адміністрацію закладу відкрити двері та припинити роботу. В ресторані на ці заклики не відреагували. Зважаючи на це, працівники спецпідрозділу почали штурм будівлі – вони силою відчинили двері та зайшли всередину.

Поліцейські вивели усіх відвідувачів із закладу та склали на директора адміністративний протокол через порушення карантину.

Також слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Нині затримано двох працівників закладу.

Нагадаємо, з суботи, 14 листопада, в Україні розпочався карантин «вихідного дня». Він триватиме три уїкенди – до кінця листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *