«У Путіна є компромат на Зеленського», – Луценко

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко вважає, що президент України Володимир Зеленський хоче зустрітись з президентом РФ Володимиром Путіним через те, що той має на нього компромат.

Про це він заявив в ефірі програми «Народ проти» на телеканалі «Україна 24».

Луценко заявив: «Пан Зеленський дуже хоче один на один поговорити з Путіним. В такій ситуації, що у нього немає не те, що козирів, а навіть карт для розмови з диктатором Путіним. В нього немає нічого. Економіка падає другий квартал. Енергетика в стані предсмертного колапсу. Популярність – найнижча за весь період. Збройні сили забезпечені дизельним паливом на 18%. Тут тільки матюкатися хочеться».

«З чим він туди поїде? Мені здається, що така поїздка означає тільки одне – бажання закрити компромат на себе особисто. Той компромат, який має Путін і російські спецслужби проти нього. Не хочу говорити, який він, хоча дещо знаю», – сказав Луценко.

Він також додав, що «відпускати туди президента України в такому стані один на один небезпечно».

Окрім того, Луценко припускає, що після таких переговорів Зеленський скаже: «Дивіться, 175 тисяч війська не перейдуть кордон, але нам треба провести референдум і визнати автономний статус терористичних «республік», я привіз вам мир, ніхто не загине».

«Як це можна зупинити? Це шлях до смерті держави, а значить, смерті кожного її вірного громадянина», – додав ексгенпрокурор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *