Уболівальників з прапором «Крим – це Україна» не пустили на матч збірної в Бухаресті

У Бухаресті на матч Євро-2020 між збірними України та Австрії 21 червня не впустили вболівальників, які мали український прапор з надписом «Крим — це Україна». У Міністерстві закордонних справ заявили, що вже доручили українському посольству в Бухаресті розібратися в ситуації.

Про це розповів друг уболівальників у Facebook, позицію МЗС «Громадському» повідомила пресслужба цього відомства.

Він зазначив, що його друзі під час входу на стадіон мали прапори з надписами «Kyiv» та «Crimea is Ukraine».

«Коли поліція помітила прапор з Кримом — поназбігалося купа незрозумілих людей, що відтіснили нас вбік та сфоткали прапор. Сказали, що вхід з цим прапором заборонений, тому що це політика», — каже чоловік.

Потім їм запропонували здати стяг у камеру схову, пояснюючи це тим, що Крим — це нібито спірна територія.

«У цей весь кіпіш також вписався український коп з поліції діалогу та казав румунам, що прапор можна пропускати, але зрештою, поспілкувавшись з ними, прийняв їхню позицію і сказав нам, щоб ми не сперечалися, інакше нас не пустять на стадіон», — написав чоловік.

У МЗС розповіли, що вже звернули увагу на інформацію про українських вболівальників.

«Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив українському посольству в Бухаресті негайно звернутися до румунської сторони задля з’ясування обставин цієї ситуації», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, свій матч проти Австрії Україна програла (0:1) та завершила груповий етап на 3 місці в групі, але ще зберігає шанси на продовження боротьби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *