В Одесі працівники охоронної фірми побили ветерана війни на Донбасі

Євген Кучинський працює в DHL. Він по роботі приїхав в офіс на околиці міста, залишив машину на стоянці, а коли повернувся – виявив порізані шини і чоловіків у чорній уніформі.

Побиття сталося напередодні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на місцеве видання «Думская». Відео того, що сталося, потрапило в інтернет – на кадрах видно, як Кучинський то лежить, то намагається сісти на землі, поруч із ним – кілька чоловіків в уніформі охоронної фірми. Один чоловік, без форми, б’є ветерана.

За словами дружини Євгена Лариси, молодчики в чорному заявили її чоловікові, що він припаркувався в недозволеному місці – на території їхньої охоронної фірми «Титан Сек’юріті». Лариса каже, що охоронці були озброєні. Євген встиг витягнути балончик з перцевим газом, щоб захиститися від нападників, але застосувати його не зміг.

«Зараз ми в обласній лікарні. У Жені перелом носа, закрита черепно-мозкова травма, забита грудна клітка. Він не може нормально відкрити рот – пошкоджено щелепу. Зараз чекаємо стоматолога і травматолога», – розповіла вона журналістам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *