«Відчуваю, що Путін хоче миру на Донбасі» – Кравчук

Керівник української делегації у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що Росія нібито стомилася від війни на Донбасі.

Таку думку він висловив в інтерв’ю виданню «Сегодня».

Він зауважив, що слухає російського президента та міністра закордонних справ і нібито відчуває: «вони теж хочуть, щоб на Донбасі був мир». За його словами, «російські матері, чиї сини гинуть на Донбасі, плачуть такими ж гіркими сльозами, як і українські».

«Я відчуваю це. Я не гарантую, що я вже все зрозумів до деталей, заглянув, вибачте, в душу кожного з них. Але, думаю, Росії також набридла війна, що російські матері, сини яких гинуть на Донбасі, плачуть такими ж гіркими сльозами, як і українські. Тому війні не може бути продовження. Її треба завершувати миром», – зазначив Кравчук.

Він наголосив: якщо Росія не готова буде йти на поступки українській стороні, то Україна буде вимушена відмовитися від Мінського процесу.

«Якщо раптом ми відчуємо, а я допускаю таке, що вони не хочуть жодних поступок, ми показуємо, що ми готові, а вони кажуть «ні»… Ну що ж, тоді, принаймні я, мені вистачить мужності, сили і воли сказати: ми робили все, що могли, спираючись на українську законодавчу базу, Конституцію, міжнародне право, але нас не почули, тому я бачу, що Мінський процес не має перспективи. Ми починаємо шукати інші можливості», – сказав Кравчук.

2 коментарі

  1. І яким органом ти це відчуваєш ? У тебе ще не все атрофувалося?

  2. Відчувати ти можеш щось в анальному проході. Вже один бачив в очах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *