З «візитівкою Бандери» та символікою СБУ. Білоруське телебачення показало «організатора» акцій протесту

Державний канал «Білорусь 1» показав сюжет про покази опозиційного активіста Юрія Воскресенського щодо «московських ляльководів», при цьому на екрані показали символіку СБУ та зображення Степана Бандери.

Про це повідомляє «Новинарня».

У відео Юрія Воскресенського називають «організатором протестних акцій» в одному з районів Мінська, який ще й «виявився координатором» зі штабу опозиціонера Віктора Бабарики, передає «ВВС».

За словами ведучої, чоловік вже «усвідомив, що його надурили», і дав покази.

Раніше опозиційний канал «Белсат» з посланням на дружину Воскресенського повідомляв про його «брутальне затримання» – силовики виламали двері і забрали його з дому.

У сюжеті Юрій Воскресенський розповідає про свої контакти з московським політологом Дмитром Болкунцем, який мав намір «дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Республіці Білорусь».

«12 серпня 2020 року усвідомивши, що масові акції перетворюються на тотальний некерований хаос, я вирішив звернутися з каяттям до КДБ, де виклав всі свої відомості щодо правопорушень. Також я зрозумів, що мене наосліп використовували московські ляльководи», – сказав Юрій Воскресенський і закликав молодь не ходити на протести.

При цьому на екрані демонструють кадри з обшуку – чи був це обшук у Воскресенського, з сюжету невідомо.

Зокрема показують протигази та будівельні каски (схожі на ті, які були в активістів українського Майдану), довідник про стрілецьку зброю та книжку «Восстань и убей первым».

В один з моментів на екрані з’являється гаманець з символікою Служби безпеки України, а також календариком з зображенням Степана Бандери у візитівниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *