Зеленський та Єрмак захворіли на коронавірус

Президент України Володимир Зеленський захворів на COVID-19, повідомляє Офіс президента України.

«На жаль, у президента України Володимира Зеленського позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19. Глава держави почувається добре і продовжуватиме виконувати свої обов’язки в дистанційному режимі на самоізоляції», – зазначено в повідомленні на сторінці у Facebook.

Офіс президента повідомлятиме про стан Зеленського.

«Закликаємо громадян дотримуватися карантинного режиму: не забувати про маски та соціальну дистанцію. Коронавірусна інфекція для кожного з нас може закінчитися по-різному. Влада робитиме усе можливе для того, аби COVID-19 завдав якнайменшої шкоди суспільству та державі», – підсумували в ОП.

У свою чергу сам президент Зеленський повідомив, що почувається добре, має температуру 37,5°С.

«Немає у світі щасливчиків, для кого COVID-19 не становив би загрози. Попри всі карантинні заходи я теж отримав позитивний результат. У мене 37,5, а всім бажаю 36,6! Утім, почуваюся добре. Обіцяю ізолюватися і продовжую працювати. Більшість долає COVID-19. І я теж це пройду. Все буде добре!» – написав Зеленський на сторінці у Twitter.

А вже менш, ніж за годину, керівник Офісу президента Андрій Єрмак також повідомив, що заразився коронавірусом і перебуватиме на самоізоляції.

«Під кінець робочого дня отримав занадто «позитивні» новини: в мене позитивний тест на коронавірус, але почуваюся нормально», – написав Єрмак на сторінці у Facebook.

Єрмак також зазначив, що поточного тижня заплановано відео-зустріч радників лідерів «нормандського формату», й тому він працюватиме у звичайному режимі на самоізоляції.

«Хоча й буду на самоізоляції, але працювати планую у звичайному режимі, не уповільнюючи темп. Якщо переговори цього тижня не відбудуться – точно не з моєї вини. Друзі, закликаю всіх: не допускайте недбалого ставлення до карантинних правил», – додав Єрмак.

Він також закликав дотримуватися дистанції та зберігати спокій.

«Життя надто цікаве, аби втрачати час на хвороби та поганий настрій», – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *