З’явилися документи, в яких Україна погоджується на всі умови Москви, щодо Донбасу

Народна депутатка фракції «Європейська солідарність» Іванна Климпуш-Цинцадзе звернулася до президента Зеленського з вимогою підтвердити або спростувати автентичність документів, які пропонує ухвалити Росія на зустрічі зовнішньополітичних радників Нормандської четвірки, що запланована на 28 серпня.

Також вона вимагає підтвердити чи спростувати згоду голови української делегації в ТКГ Кравчука звернутися до парламенту, аби він підтримав запропоновані росіянами умови.

Про це, як повідомляє «5 канал», депутатка написала у Facebook.

Климпуш-Цинцадзе зауважила, що відповідно до оприлюднених ЗМІ документів, Україна бере на себе зобов’язання скасувати постанову, яка не дозволяє зараз проводити місцеві вибори на окупованих територіях.

Крім того, вона розповіла, що нав’язані Росією умови, на які нібито погоджується голова української делегації Кравчук, передбачають надання ОРДЛО так званого «особливого статусу» на постійній основі, подальше відведення української армії в тил та запровадження так званого «прямого діалогу» між українською владою та керованими з Москви терористами.

«Виконання бодай одного пункту із вказаних вимог стане початком знищення суверенітету України. Особливо цинічним виглядає процес здачі українського суверенітету у дні, коли Україна відзначає 29 річницю української незалежності. Вимагаю у влади оприлюднити деталі перемовин, які ведуться українською делегацією, а також інструкції/директиви, якими керується голова делегації Кравчук, який, вочевидь, відповідно до своїх повноважень, відображає офіційну позицію чинного президента Зеленського», – наголосила представниця «ЄС».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *