Земля стане товаром. Депутати більшості готові підтримати законопроєкт

Президентові України Володимиру Зеленському вдалося переконати депутатів від фракції «Слуги народу» підтримати у другому читанні законопроєкт, який передбачає запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення. Згаданий документ розглядатимуть під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії Верховної Ради.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

За прогнозами голови фракції «Слуга народу» Давида Арахамії, суперечливий закон сьогодні можуть ухвалювати до глибокої ночі, а можливо – і до завтрашнього ранку.

Нагадаємо, що в першому читанні законопроєкт №2078-10 депутати ухвалили ще 13 листопада минулого року. Згідно з документом, ринок землі почне працювати з 1 жовтня 2020 року. Право власності на землю сільськогосподарського призначення матимуть: держава, територіальні громади, громадяни України, юридичні особи, зареєстровані в Україні і учасниками яких є українці, держава або громади.

Кардинально проти запровадження ринку землі у Верховній Раді виступають фракції «Батьківщина» та «Опозиційна платформа – За життя». Водночас, «Європейська солідарність» та «Голос» в цілому підтримують ідею, але в іншому форматі, ніж це пропонує провладна більшість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *