«Українська – не для мелодрам!» Телеканал «1+1» оскандалився своєю мовною політикою

Навесні цього року український телеканал «1+1» буде транслювати мелодрами лише російською мовою, оскільки українська, на думку керівництва «плюсів», важко сприймається глядачами.

Про це повідомили генеральний продюсер каналу, керівник «Телевізійного бізнесу» 1+1 media Максим Кривицький і продюсерка серіалів і фільмів каналу Олена Єремеєва. Водночас, вони презентували 7 нових російськомовних серіалів драматичного жанру, які вийдуть на каналі найближчим часом.

Так на «1+1» покажуть мелодраматичні серіали «Доктор Віра», «Подаруй мені щастя», «Мишоловка для кота», другий сезон «Родинних зв’язків», «Найгірша подруга», «Не відпускай» та «Бідна Саша».

Про це повідомляє «Телекритика».

А от українською мовою на «1+1» планують знімати лише комедії.

Такі заяви керівників «1+1» викликали серйозне обурення у багатьох телеглядачів та діячів культури. Зокрема, відомий режисер Ахтем Сеітаблаєв вважає, що в подібний спосіб канал прикриває бізнес з Росією. «Всі ми знаємо: знімати фільми чи серіали російською мовою – це майже стовідсоткова ознака того, що хочуть зробити бізнес… Це робиться для того, щоб потім продати цей контент в Росію» – зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *