«У нього дах поїхав!» – Чапкіс про Ємця та його скандальну заяву про пенсіонерів-трупів

Ілля Ємець нарвався на жорстку критику з боку громадян України після своєї скандальної заяви про те, що в умовах епідемії коронавірусу на українців у віці 65+ не варто витрачати час і кошти, а потрібно зосередитися на порятунку молоді.

Про це повідомляє «Ракурс».

У відповідь відомий хореограф Григорій Чапкіс, який недавно відзначив 90-річний ювілей і отримав ордена від Володимира Зеленського, закликав президента негайно звільнити Ємця з посади голови Міністерства охорони здоров’я.

«Мене трусить цілий день від слів міністра охорони здоров’я. Він, по суті, заявив, що люди після 65 років — трупи. У нього дах поїхав. Я прожив 90 років і ще хочу жити, а він, мерзотник, вважає трупами таких, як я. У нашій країні сьогодні лише один живий труп — це Ємець», — заявив Чапкіс, коментуючи ситуацію «Гордону».

Чапкіс також ініціює створення петиції на сайті глави держави з вимогою відставки Ємця, аргументуючи це тим, що «чиновник, який так мислить, не має права займати таку посаду». До того ж, за словами артиста, подібні заяви лише сприяють поширенню паніки у суспільстві.

«Спочатку таке говорить міністр охорони здоров’я, а потім нам говорять: «Не панікуйте»! Від цієї заяви помре ще більше людей, тільки не від вірусу, а від інфаркту», — додав Чапкіс.

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *