Депутата, який продав телеканал медіахолдінгу Медведчука, Львівська райрада позбавила мандата

Вчора, 5 березня, під час планарного засідання Львівська районна рада проголосувала за дострокове припинення повноважень депутата від ВО «Свобода» Романа Любицького, який продав канал «Перший незалежний» групі кума Путіна Медведчука.

Про це повідомляє ВО «Свобода» в соцмережі «Фейсбук».

Також підкреслюється, що Любицького виключили з лав об’єднання.

«На пленарному засіданні в п‘ятницю, 5 березня, Львівська районна рада проголосувала за дострокове припинення повноважень депутата Романа Любицького, обраного від ВО «Свобода». Надалі інтереси виборців ВО «Свобода» у Львівській районній раді представлятиме Володимир Харчук», – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося про те, що співробітники каналу засуджують рішення директора Романа Любицького продати канал ТОВ «Медіахолдинг НОВИНИ» і вимагають від власників усунути його з посади.

Співробітники каналу стверджують, що Любицький, який ухвалив рішення про його продаж, причетний до каналу «тільки юридично» і не впливає на його редакційну політику.

«Вимагаємо від власників ТОВ «НТА – Незалежне телевізійне АГЕНТСТВО» негайної реакції і відсторонення Романа Любицького від займаної посади», – сказано в заяві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *