Дружина Зеленського регулярно сплачує комуналку за квартиру в окупованому Криму

Так званий голова уряду незаконно окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що оплата комунальних послуг за нерухомість дружини президента України Володимира Зеленського Олени на півострові проводиться власником регулярно.

Про це , як повідомляє «5 канал», Аксьонов заявив про в ефірі телеканалу «Росія 24».

«Можу сказати, що дружина пана Зеленського досі є власником майна на території республіки Крим, заборгованості по комунальних платежах немає, значить окупантам в лапках він все платить активно, спокійно. Нічого не бентежить, ну тримає (нерухомість) на той випадок, якщо доведеться просити політичного притулку у нас», – сказав Аксьонов.

На питання про те, чи мають Зеленський і його дружина перевагу для отримання громадянства Росії «як власники нерухомості в Криму», Аксьонов відповів, що навряд чи.

«Тільки якщо звернеться до Володимира Володимировича (Путіна). Звернутися може, так», – зазначив Аксьонов.

Дружина президента України Володимира Зеленського Олена в 2013 році купила квартиру в елітному житловому комплексі в Криму у підприємця Олександра Буряка.

Квартира в житловому комплексі «Імператор» дісталася Зеленській з великою знижкою – приблизно в половину ринкової вартості.

За нерухомість вона заплатила 163,9 тисячі доларів, вартість одного квадратного метра склала 1,3 тисячі доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *