Мер Рівного пообіцяв «запакувати всіх ромів у автобус і вивезти в їх рідне Закарпаття»

Мер Рівного Олександр Третяк заявив, що обурений діями ромів у місті. Він пригрозив «запакувати» їх в автобус і «вивезти в їхнє рідне Закарпаття».

«Я максимально стримуюся в емоціях. Але, дивлячись на цю ситуацію із ромською національністю, у мене бракує слів і толерантності до того, що вони творять у місті… Я бачу, що йде до того, що ми зробимо радикально: всіх запакуємо в автобус і вивеземо в їхнє рідне Закарпаття», — заявив Третяк в ефірі «Радіо Трек».

За його словами, недавно він зустрів ромів і сказав, що «у них є пару годин, щоб забратися з міста». Але ті нібито поскаржилися, що не їздять поїзди, автобуси тощо.

 «Буквально на днях мав провести засідання робочої групи з правоохоронними органами, щоб вирішити це питання, щоб представники ромської національності не поводилися так нахабно. Правоохоронці мали б стежити за цим і муніципальна варта, яку ми ось-ось запускаємо», — сказав Третяк.

Раніше на сайті міської ради Рівного була розміщена петиція з проханням притягнути ромів до відповідальності за нібито вибивання вікон в авто і вимагання грошей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *