Після санкцій дружина Медведчука Оксана Марченко заявила, що вступає в ОПЗЖ і йде в політику

Дружина проросійського нардепа Віктора Медведчука Оксана Марченко, проти якої РНБО ввела санкції, заявила, що вступає в партію «Опозиційна платформа — За Життя».

Про це вона повідомила у своєму відеозверненні, коментуючи впроваджені проти неї та Медведчука санкції за фінансування тероризму.

Марченко заявила, що влада «сама того не розуміючи, змусила її взяти політичну зброю, щоб стати поруч із моїм чоловіком».

«Тепер, окрім одного Медведчука, ви отримали ще й Марченко, яка ніколи не прагнула в політику, але ви не залишили мені вибору. Від сьогодні я вступаю в партію «Опозиційна платформа — За життя», де своїм головним завданням бачу захист українського народу від «зеленого» свавілля і беззаконня», — заявила Марченко.

Вона назвала рішення РНБО «неконституційним, репресивним та дурним», а санкції «фейковими» та заявила, що, попри обмеження, її благодійний фонд продовжуватиме працювати.

8 лютого Марченко внесли до бази центру «Миротворець» з особами, які «становлять загрозу нацбезпеці України». Її звинуватили у «запереченні агресії РФ», «фінансуванні терористів і російських окупантів», «незаконній комерційній діяльності» у Криму, а також в «участі у пропагандистських заходах Росії проти України».

За підсумками засідання 19 лютого Рада нацбезпеки і оборони запровадила санкції проти 19 юридичних і восьми фізичних осіб, зокрема російських бізнесменів, пов’язаних з поставками вугілля та інших енергоресурсів і ТОВ «Торговый дом Донские угли».

Також під санкції потрапили лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук, його дружина Оксана Марченко та Наталія Лавренюк, яку називають цивільною дружиною нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака. Санкції запроваджено за статтею про фінансування тероризму.

Рішення про санкції ґрунтується на матеріалах СБУ. За словами глави спецслужби Івана Баканова, зараз триває розслідування для того, щоб задокументувати незаконне постачання вугілля з тимчасово окупованої території у РФ і Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *