«Початок бойових дій на Донбасі – це початок кінця України» – Козак

Російська сторона вважає, що активізація бойових дій на Донбасі стане початком кінця України. Як і вступ України до НАТО.

Про це, як повідомляє «РБК-Україна», на прес-конференції заявив заступник голови Адміністрації президента Росії та парламентер на рівні політичних радників Дмитро Козак.

«Я вважаю, що початок бойових дій – це початок кінця України. Це самостріл – постріл собі не в ногу, а в скроню», – заявив він.

Він також прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського про те, що вступ до НАТО є єдиним шансом покласти кінець війні на Донбасі.

«Де НАТО і де конфлікт в Україні. Де логіка? Це теж початок розвалу України… Ніяке НАТО не буде втручатися в цей конфлікт», – додав Козак.

Нагадаємо, раніше Козак заявив, що конфлікт на Донбасі можна врегулювати за рік при дотриманні мінських угод.

Крім того, у президента Росії Володимира Путіна заявляли, що вступ України до НАТО ще більше погіршить ситуацію на Донбасі.

«Глибоко сумніваємося в тому, що це допоможе Україні впоратися зі своєю внутрішньою проблемою. З нашої точки зору, це ще більше погіршить ситуацію», – заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *