Депутат вимагає прибрати білборди проросійського політика з вулиці Небесної Сотні у Рівному

Депутатські звернення в Департамент інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради та у Головне управління Національної поліції в Рівненській області надіслав депутат Рівненської районної ради Павло Дутко. Він вимагає прибрати зовнішню рекламу проросійського політика Мураєва з білбордів, що на вулиці Небесної Сотні у Рівному.

Голова правління громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко стверджує, що Мураєв є ворогом України, а його реклама – розміщена з порушенням закону:

— Очам своїм не повірив, коли сьогодні, мандруючи Рівним, на вулиці Небесної Сотні в районі залізничного вокзалу побачив два білборди ворога України Євгена Мураєва! Того самого ексрегіонала Мураєва, який голосував за диктаторські закони, називав Революції гідності переворотом, а російсько-українську війну – внутрішнім громадянським конфліктом.

На білбордах – реклама проросійського політика і його телеканалу «Наш» на фоні державного прапора. Розміщена ця зовнішня реклама із порушенням статті 8 частини 1 пункту 6 Закону України «Про рекламу», де йдеться, що у рекламі забороняється: «використовувати або імітувати зображення Державного Герба України, Державного Прапора України, звучання Державного Гімну України, зображення державних символів інших держав та міжнародних організацій, а також офіційні назви державних органів, органів місцевого самоврядування, крім випадків, передбачених законами України у сфері інтелектуальної власності». 

Звісно, я не міг не відреагувати на порушення закону, тож надіслав депутатські звернення у відповідні органи. Сподіваюся, поліція та працівники відділу по роботі із зовнішньою рекламою відреагують належним чином.

Зовнішній рекламі ворогів України не місце на вулиці Небесної Сотні у Рівному!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *