Затримали військову, яка схожа на бойовичку, що конвуювала українських полонених на «параді» в Донецьку

Ветерана Вікторію Котеленець (Фортуну) затримали в будівлі Міністерства ветеранів, куди вона прийшла отримати посвідчення УБД. Слідчі вважають, що вона схожа на жінку, яка в 2014 році конвоювала українських полонених на «параді» в окупованому Донецьку.

Про затримання Котеленець повідомила в Фейсбуці ветеран Олена Білозерська, повідомляє Цензор.НЕТ.

«Вікторію Котеленець підозрюють у тому, що вона нібито у так званій «ДНР» конвоювала українських полонених, коли «дирівці» в 2014 році влаштували той принизливий «парад». Історія ця дуже стара, вперше ці звинувачення на адресу Віки з’явилися восени 2015 року. Нагадаю, ми знаємо Віку з ранньої весни 2015-го, коли вона прийшла до нашого підрозділу після того, як втекла з окупованого Донецька», – написала Білозерська.

За словами Білозерської, Котеленець показувала багато фото за літо 2014 року, на яких у неї темне волосся.

«Також Вікторію неодноразово допитували СБУшники з приводу цих фото, і щоразу переконувалися, що на фото не вона», – зазначила Білозерська.

Вона додала, що у Котеленець чоловік – лейтенант ЗСУ, мама – волонтерка, є двоє дітей, молодшій ще не виповнилося й півтора року.

Народна депутатка «Європейської солідарності», ветеран Яна Зінкевич пише, що теж давно знайома з Котеленець.

«Ми всі, добровольці, які були в ПС, знаємо її і її чоловіка, теж ветерана, з 2014 року. Який, до біса, сепаратизм? У комісії з надання статусу УБД є представники всіх структур, наприклад, МВС і СБУ. Тобто на етапі надання статусу у вас жодних претензій не було, а тепер раптом такі звинувачення?» – написала Зінкевич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *