З’явилося архівне відео, на якому Моторола розстрілює будинки у Донецьку із гранатомета

У соціальній мережі Twitter з’явилося архівне відео про те, як Моторола заради розваги стріляє з гранатомета в Донецьку куди бачить.

В Інтернеті опубліковано архівне відео про російського терориста Арсена Павлова на прізвисько Моторола, якого росіяни вважають героєм війни на Донбасі, передає «Діалог.UA».

Фрагмент відео довгий час приховувався, оскільки показує реальну суть так званих «російських добровольців» і одного з найвідоміших російських бойовиків першої хвилі окупації Донбасу 2014 року.

На відео Моторола заради розваги безладно стріляє з підствольного гранатомета посеред Донецька по домівках і сусідніх будівлях. Фрагмент відео на своїй сторінці в соціальній мережі Youtube опублікував український канал «Діалог.UA».

Примітний діалог, який веде Моторола з бойовиком, що знімає його розваги на камеру мобільного телефону. Оператор цікавиться у Павлова: чи немає людей в тому місці, куди він стріляє, на що російський терорист відповідає: «Мені пох **».

««Визволитель» Донбасу Що приїхав з Росії» на архівному відео стріляє з підствольного гранатомета в різні боки», – коментує відео телеграм-канал «Український Діалог», який також публікує кадри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *